Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.04.2019

Генеральна прокуратура України взяла участь у підбитті підсумків реалізації міжнародного проекту «МАТRА», спрямованого на розбудову інституту пробації в Україні

       

У межах міжнародного проекту з пробації «MATRA» 09.04.2019 відбувся круглий стіл за участю закордонних партнерів з Королівства Нідерланди, органів пробації, прокуратури та суду України.

Працівниками Генеральної прокуратури України до відома учасників заходу доведено результати прокурорської діяльності з указаних питань, яких досягнуто під час реалізації пілотних проектів, запропонованих нашими європейськими партнерами, а також поширення позитивного досвіду на всі регіональні прокуратури.

Під час обміну думками та жвавої дискусії між фахівцями, які мають безпосередній стосунок до пробації, підбито перші підсумки з реалізації зазначеного проекту, обговорено здобутий досвід пробаційної, прокурорської та судової діяльності, її позитивний вплив на європейський курс розвитку нашої держави. Визначено перелік першочергових проблемних питань, які кардинально впливають на подальший розвиток пробації і потребують негайного вирішення.

Організатори круглого столу відзначили активну участь прокурорів у цьому заході, відмітивши позитивний вплив їхньої діяльності на загальний процес становлення та розвитку інституту пробації.

Їх зацікавили пропозиції прокурорів про необхідність внесення змін до чинного законодавства та вжиття послідовних заходів, спрямованих на більш активне залучення до процесу пробації органів Національної поліції, місцевого самоврядування, громадських та правозахисних організацій.

Учасники форуму дійшли спільної думки про подальший активний розвиток комунікаційного спілкування шляхом проведення спільних організаційних заходів на партнерських засадах, а також ведення відповідної роз’яснювальної роботи у суспільстві щодо необхідності впровадження відповідних пробаційних програм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 786