Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.04.2019

Дмитро Сторожук взяв участь у конференції «Бізнес і конфлікти 2019. Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок»

       

Перший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук взяв участь у конференції «Бізнес і конфлікти 2019. Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок».

Під час конференції представники держави та представники бізнесу обговорили практичний досвід захисту активів від рейдерських атак, помилки, яких слід уникати, способи запобігання ризику рейдерських атак. На прикладі практичних кейсів учасники конференції розбирали прогалини у законодавстві та роботі державних структур, через які виникають можливості скоювати подібні злочини. Зустріч відбулася у вигляді відвертої дискусії щодо надзвичайно наболілих і гострих тем.

«У нас відбувся відкритий діалог з представниками бізнесу. Розмова була достатньо емоційна, адже теми піднімалися болючі. Я розумію бізнесменів і їх адвокатів і приймаю їх претензії у бік правоохоронної системи. Це дуже важливо, що ми маємо можливість вести діалог. Нажаль, не все вдається так як хотілося б, окрім прогалин у законодавстві є і людський фактор. Ми все ще стикаємося і з нечистими на руку правоохоронцями, і з корупцією, і з саботажем. Тому в Генеральній прокуратурі ми підтримуємо політику недопущення тиску на бізнес і регулярно проводимо зустрічі з представниками бізнесу. Такі відверті розмови дозволяють з’ясувати, де ми недопрацювали, а десь і побачити хто саботує роботу чи відверто грає на руку злочинцям. Всі ці факти ми фіксуємо і передаємо для подальшого розслідування і покарання винних», - наголосив після конференції преший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 250