Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.04.2019

Відбувся візит до м. Мадрид (Королівство Іспанія) делегації Генеральної прокуратури України на чолі з Анжелою Стрижевською

      

У період з 9 по 11 квітня 2019 року делегація Генеральної прокуратури України на чолі з заступником Генерального прокурора Анжелою Стрижевською взяла участь у роботі круглого столу на тему: «Протидія організованій злочинності, а також злочинам пов’язаним з наркотиками й торгівлею людьми», який проходив в Аналітичному центрі по боротьбі з тероризмом і організованою злочинністю, м. Мадрид (Королівство Іспанія).

Під час заходу розглядалися питання про діяльність та повноваження вказаного органу, процедури із забезпечення розшуку та управління активами, одержаних злочинним шляхом, а також посилення міжнародного співробітництва на вказаних напрямках.

Крім того, під час візиту делегація Генеральної прокуратури України провела робочу зустріч з прокурорами Антикорупційної прокуратури Королівства Іспанія.

У ході зустрічі сторонами обговорено шляхи покращення виконання спільних заходів на напрямах боротьби з корупцією, повернення злочинних активів, розслідування фінансових правопорушень, виявлення бенефіціарної власності, а також питання удосконалення співпраці щодо виконання запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію під час кримінального провадження.

«Комунікації правоохоронних органів у сферах протидії організованій злочинності та корупції, а також обмін відповідним досвідом сприятиме більш оперативному обміну інформацією та, як наслідок, направлення відповідного кримінального провадження до суду», – відзначила Анжела Стрижевська.

За результатами проведених заходів сторони висловили впевненість у необхідності подальшого конструктивного двостороннього співробітництва. 

 

 

 

 

 

 

 


За матеріалами Департаменту
міжнародно-правового співробітництва

кількість переглядів: 991