Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.03.2019

В рамках слідства за фактом масштабних вибухів у Кропивницькому оголошену підозру двом особам

        

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури та злагодженої, скоординованої роботи правоохоронних органів керівнику ТОВ «Елан-Ві» та головному інженеру цього підприємства повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України.

На даний час прокуратурою готується до суду клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство наполягатиме на триманні під вартою.

Зауважимо, що інженера правоохоронцями було затримано в порядку ст. 208 КПУ України при спробі покинути територію України. Керівник підприємства до цього часу перебуває в лікарняному закладі під охороною.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.

Правоохоронні органи звертаються до громадян, які вважають себе постраждалими від вибухів, звернутись до Кропивницького відділу Національної поліції або Кіровоградської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За матеріалами прес-служби прокуратури Кіровоградської області
кількість переглядів: 2214