Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.03.2019

В Ужгороді відбувся міжнародний круглий стіл у рамках проекту «Зміцнення спроможності прокуратури у галузі міжнародно-правового співробітництва» (ФОТО)

                 

13 березня 2019 року в м. Ужгороді відбувся міжнародний круглий стіл у рамках проекту «Зміцнення спроможності прокуратури у галузі міжнародно-правового співробітництва», організований прокуратурою Закарпатської області за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

У заході взяли участь представники Генеральної прокуратури України, прокуратур Угорщини, Румунії, Словацької Республіки, прокуратури Закарпатської області та місцевих прокуратур, а також представники правоохоронних органів регіону: Служби безпеки України у області, Нацполіції, Закарпатської митниці, ДФС, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.

Під час круглого столу обговорено стан організації роботи в галузі міжнародно-правового співробітництва у кримінальних провадженнях на території Закарпатської області та низку проблемних питань взаємодії України зі Словацькою Республікою, Румунією та Угорщиною у сфері надання правової допомоги у кримінальних справах.

Зустріч сприяла встановленню прямих робочих контактів українських прокурорів з іноземними колегами, а також визначенню шляхів покращення двосторонньої співпраці з питань правової допомоги.


За матеріалами департаменту
міжнародно-правового співробітництва

кількість переглядів: 1662