Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.03.2019

На Дніпропетровщині під час одержання хабара затримано міського голову

      

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, за оперативного супроводження співробітників УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди міським головою однієї з міських рад Дніпропетровської області.

Установлено, що за неправомірну вигоду в розмірі 30 тис доларів США міський голова пообіцяв «вирішити питання» щодо надання в оренду підприємцю земельної ділянки, розташованої на території одного з районів Дніпропетровщини.

13.03.2019 після одержання частини вказаної суми неправомірної вигоди в розмірі 5 тис доларів США високопосадовця затримано.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Затриманій особі планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1725