Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.03.2019

Заступника голови Державного агентства водних ресурсів України затримано під час одержання хабара

     

6 березня 2019 року прокурорами ГПУ спільно з прокурорами САП та оперативними співробітниками ГУБКОЗ СБУ затримано заступника голови Державного агентства водних ресурсів України під час одержання хабара (вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України).

Згадана особа, займаючи особливо відповідальне становище, використовуючи свої службові повноваження, вимагала та одержала від представника юридичної особи неправомірну вигоду в сумі 8 тис доларів США за підписання договору на здійснення біологічної меліорації водойми - Бучанського водосховища (84 га), яке розташоване в с. Гореничі Києво-Святошинського району на Київщині.

Наразі проводяться обшуки за місцем проживання та роботи підозрюваного, а також готується клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 257