Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.02.2019

Генпрокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього сільського голови одного із населених пунктів Київської області

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за процесуального керівництва прокурорів Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього сільського голови одного із населених пунктів Київської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 358 КК України (шахрайство).

Установлено, що зазначена особа упродовж 2016 року вчинила пособництво до незакінчених замахів на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайстві), вчиненими за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, не доведених до кінця з причин, що не залежали від їх волі, у складанні та видачі завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певний факт, що мають юридичне значення та надають певні права, з метою їх використання, вчиненими за попередньою змовою групою осіб.

За результатами проведеного досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду з угодою для розгляду по суті.

Довідково: за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 358 КК України, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 833