Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.02.2019

Завдяки принциповій позиції прокуратури попереджено незаконне передання приміщень Харківського національного медичного університету в оренду для здійснення комерційної діяльності

     

 

Комерційне товариство намагалося в судовому порядку змусити регіональне відділення Фонду державного майна України передати йому в оренду нежитлові приміщення Харківського національного медичного університету площею 334 кв м для здійснення діяльності, не пов’язаної з освітнім процесом.

Незважаючи на безпідставність вимог товариства, господарський суд Харківської області прийняв рішення про їх задоволення.

Прокуратура Харківської області оскаржила незаконне рішення суду першої інстанції та домоглась скасування його в апеляційному порядку.

Надалі Верховний Суд підтвердив законність рішення апеляційної інстанції, погодившись з позицією представника Генеральної прокуратури України, що передання майна навчального закладу в оренду суб’єкту господарювання для здійснення його комерційної діяльності суперечитиме вимогам закону щодо заборони використання об’єктів освіти не за цільовим призначенням.

Завдяки принциповій позиції прокуратури майно закладу освіти залишилось у його користуванні.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1118