Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.02.2019

На хабарі викрито працівника Державної установи виконання покарань

        

01.02.2019 за процесуального керівництва військової прокуратури Харківського гарнізону уповноваженими особами Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава, спільно з оперативними співробітниками УЗЕ в Харківській області ДЗЕ НП України, у порядку ст. 208 КПК України, затримано службовця Державної установи «Хролівський виправний центр № 140».

Установлено, що капітан внутрішньої служби вимагав від громадянина України неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у розмірі 6 тис доларів США та одержав від нього частину неправомірної вигоди у розмірі 3 тис доларів США за сприяння у вирішенні питання щодо його умовно-дострокового звільнення.

Одразу після одержання неправомірної вигоди у розмірі 3 тис доларів США службовця затримано, предмет неправомірної вигоди вилучено у повному обсязі.

За наслідками проведених першочергових слідчих (розшукових) дій, затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі понад 480 тис грн. Одночасно до суду направлено клопотання про відсторонення вказаної службової особи від займаної посади.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1086