Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.01.2019

На хабарі викрито діючого та колишнього військовослужбовця прикордонного загону

      

27.01.2019 за процесуального керівництва військової прокуратури Харківського гарнізону об’єднаних сил, уповноваженими особами Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у місті Полтава, спільно із оперативними співробітниками ГУ БКОЗ СБУ, УВВБ ДПС України «Схід» та Харківського управління ДВБ НП України, в порядку ст. 208 КПК України, затримано військовослужбовця Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та його спільника - колишнього військовослужбовця ХПЗ ДПС України.

Установлено, що вони вимагали та одержали у громадянина України 1250 доларів США за проставлення відміток виїзду з України та в’їзду в Україну в паспорти іноземних громадян з метою створення видимості перетину державного кордону України останніми, фактично протиправно легалізуючи статус іноземних громадян на території України.

Одразу після одержання неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США указані особи затримані, предмет неправомірної вигоди вилучено у повному обсязі.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, обрання їм запобіжного заходу у виді тримання під вартою і відсторонення одного з них від займаної посади.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1008