Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.01.2019

Генпрокуратурою спільно з ДБР та Нацполіцією припинено незаконну діяльність організованої групи, яка упродовж 2018-2019 років вчиняла крадіжки дизельного палива з вантажних автомобілів

         

Генеральною прокуратурою України спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, прокуратурою Миколаївської області та УВБ в Миколаївської області ДВБ НП України 10.01.2019 припинено незаконну діяльність організованої групи, учасники якої під керівництвом працівника підрозділу поліції упродовж 2018-2019 років вчиняли крадіжки дизельного палива з вантажних автомобілів на автошляхах «Ульянівка-Миколаїв» та «Київ-Одеса», яке реалізовували фізичним особам.

В порядку ст. 208 КПК України затримано організатора злочинної діяльності – поліцейського одного з відділів поліції ГУНП в Миколаївській області та трьох його спільників.

Попередня сума завданих збитків становить майже 500 тис грн.

Після завершення першочергових слідчих дій, заплановано повідомлення вказаним особами про підозру за ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена організованою групою) та обрання запобіжних заходів.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1132