Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.01.2019

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано адвоката на спробі підкупити офіцера поліції

      

09.01.2019 військовою прокуратурою Центрального регіону України спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Києві та оперативними співробітниками Управління захисту економіки Національної поліції в Київській області затримано адвоката, який намагався підкупити заступника начальника Управління захисту економіки у Київській області.

Установлено, що затриманий є адвокатом та надає правову допомогу директору одного з державних підприємств, який одночасно є депутатом Київської обласної ради. Зазначений директор держпідприємства не повідомив про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобілю та нерухомого майна.

22.12.2018 адвокат під час проведення оперативними співробітниками Управління перевірки вказаного директора запропонував надати службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме заступнику начальника Управління через майора поліції – начальника відділу протидії корупції неправомірну вигоду в розмірі 1 тис доларів США. Цю суму він запропонував офіцеру поліції за не складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, щодо зазначеного директора, що передбачені ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та за не притягнення його до адміністративної відповідальності.

04.01.2019 адвокат підтвердив свої неправомірні наміри під час зустрічі з майором поліції під контролем правоохоронних органів.

09.01.2019 під час чергової зустрічі з офіцером поліції, підозрюваний передав йому частину неправомірної вигоди в розмірі 900 доларів США, після чого його затримано. Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, підготовлено клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 179