Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.01.2019

Генпрокуратурою до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно працівника ДФС за вимагання та отримання ним неправомірної вигоди за сприяння у безперешкодному митному оформленні імпортованих товарів

       

Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, спільно з Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України за оперативного супроводу ГУ БКОЗ СБУ досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою працівника управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у м. Києві у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди закінчено.

Встановлено, що головний державний ревізор-інспектор відділу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у м. Києві вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 10 600 доларів США за сприяння у безперешкодному митному оформленні імпортованих на митну територію України товарів, а також не ініціювання управлінням внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у місті Києві та іншими підрозділами внутрішньої безпеки ДФС України проведення перевірок під час розмитнення зазначених товарів, припинення вже розпочатих.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди у великому розмірі особою, яка займає відповідальне становище).

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні затверджено прокурором та 08 січня 2019 року направлено до Шевченківського районного суду м. Києва.

Довідково: обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 172