Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.01.2019

На Одещині під час одержання неправомірної вигоди затримано підполковника поліції

      

За процесуального керівництва військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Одеській області на вимаганні неправомірної вигоди викрито в.о. начальника сектору превенції Шевченківського відділу поліції Приморського відділення поліції в м. Одесі ГУ Нацполіції в Одеській області.

Установлено, що підполковник поліції вимагав від громадянина надати неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США за безперешкодну реалізацію підакцизних товарів на території Приморського району. Крім того, за 4 тис доларів США пообіцяв посприяти у вирішенні питання щодо переведення військовослужбовця строкової служби для подальшого проходження служби на території Одеської області.

Наприкінці грудня 2018 року вказаний підполковник одержав першу частину неправомірної вигоди у сумі 500 доларів США, передача якої проходила під контролем правоохоронців.

08.01.2019 під час одержання хабара на загальну суму 3 800 доларів США поліцейського затримано правоохоронцями.

Наразі військовою прокуратурою вказаній особі готується повідомлення про підозру у вчиненні корупційного злочину та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Миколаєві.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1036