Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.12.2018

Генпрокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно депутата Коцюбинської селищної ради та його пособника за отримання ними неправомірної вигоди для сприяння у наданні необхідних голосів за винесені на сесію проекти рішень цієї ради

      

Прокурором управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України затверджено обвинувальний акт та скеровано до Ірпінського міського суду для розгляду по суті у кримінальному провадженні стосовно депутата Коцюбинської селищної ради Київської області та його пособника за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, яке перебувало у провадженні Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Вказані особи обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі, за вчинення службовою особою, дій в інтересах третіх осіб з використанням наданої влади та службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

Досудовим слідством встановлено, що на початку січня 2018 року депутат Коцюбинської селищної ради Київської області та його представник, в ході розмов з помічником Коцюбинського селищного голови, вимагали передати їм грошові кошти для розблокування роботи сесії Коцюбинської селищної ради Київської області шляхом організації позитивного голосування підконтрольної їм групи депутатів даної ради та особистого позитивного голосування цим депутатом за винесені на розгляд сесії проекти рішень.

20.04.2018 та 24.05.2018 представник депутата отримав для передачі останньому грошові кошти в загальній сумі 9 тис доларів США в якості неправомірної вигоди за вчинення ним вищевказаних протиправних дій із використанням повноважень депутата Коцюбинської селищної ради Київської області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 250