Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.12.2018

Євгеній Єнін бере участь у 57-му Пленарному засіданні Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL)

     

З 4 по 7 грудня 2018 року у м. Страсбург, Французька Республіка, триває 57-ме Пленарне засідання MONEYVAL, участь у якому у складі української делегації бере заступник Генерального прокурора Євгеній Єнін.

В перший день заходу представниками України було презентовано розслідування Держфінмоніторингу, результатом якого стало викриття глобальної схеми відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом. Варто відзначити, що дана справа цьогоріч визнана переможцем конкурсу «Найкраща справа Егмонтської групи».

Здобуті українським підрозділом фінансової розвідки матеріали були використані Генеральною прокуратурою України під час досудового розслідування у низці кримінальних проваджень стосовно екс-високопосадовців та їх оточення. Слідством встановлено потоки незаконно виведених з України активів та вжито заходів щодо їх арешту, частина арештованих коштів (майже 1,5 мільярда доларів США) у 2017 році була конфіскована судом на користь держави.

Презентовані результати спільної роботи українських компетентних органів були високо оцінені експертами MONEYVAL та підтвердили їх ефективність у питаннях боротьби з відмиванням коштів.За матеріалами Департаменту
міжнародно-правового співробітництва
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 897