Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.12.2018

Президент України Петро Порошенко нагородив посмертно прокурора Сергія Грибкова

     

Президент України Петро Порошенко нагородив посмертно орденом «За мужність» III ступеня прокурора відділу прокуратури Волинської області Сергія Грибкова, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Відповідний Указ Президента України був виданий з нагоди Дня працівників прокуратури.

Прокурор Волинської області Віктор Швидкий у неділю, 2 грудня 2018 року, передав нагороду батькам загиблого.

Сергій Грибков народився 1 жовтня 1981 року в м. Старокостянтинів Хмельницької області. Закінчив Волинський державний університет ім. Л. Українки. Працював помічником Володимир-Волинського міжрайонного прокурора, старшим помічником прокурора міста Луцька. Пізніше займав посади прокурора в прокуратурі Волинської області.

Колеги знали його як добру, товариську, цілеспрямовану людину, справжнього професіонала та патріота. Слова "обов'язок та честь" для нього не були порожнім звуком.

Під час загострення збройних протистоянь на Сході країни у 2014 році Сергій Грибков з патріотичних переконань добровільно прибув до зони проведення антитерористичної операції у Луганській області, де вступив на військову службу у складі батальйону «Айдар» з метою виконання конституційного обов’язку по захисту суверенітету і територіальної цілісності держави.

З вересня 2014 року по квітень 2016 року вважався зниклим безвісті.

Згодом стало відомо, що 5 вересня 2014 року Сергій Грибков разом з іншими військовослужбовцями батальйону «Айдар» при виконанні бойового завдання поблизу м. Щастя вступили у збройне зіткнення з підрозділом спецназу Збройних Сил Російської Федерації, під час якого трагічно загинув.

За рішенням виконкому Луцької міської ради тіло Сергія Грибкова 8 квітня 2016 року перепоховано на «Алеї слави» міського кладовища у с. Гараджа Луцького району Волинської області.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1272