Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2018

Генпрокуратурою повідомлено про підозру у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві

        

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві.

Завдяки системній і злагодженій роботі слідчих та процесуальних керівників у вказаному кримінальному провадженні, здобуто докази вчинення кримінального правопорушення колишніми посадовими особами Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві.

Так, встановлено, що в результаті протиправних дій колишнього начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві, який діяв в інтересах осіб з найближчого оточення колишнього Президента України В. Януковича, які виразились у невжитті заходів щодо зупинення самовільного будівництва, незаконній видачі дозвільних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт ТОВ «Амадеус Ко», призвели до часткового знищення пам’яток культури та пам’ятки археології національного значення, в результаті чого територіальній громади міста Києва заподіяно збитки на загальну суму понад 190 млн грн.

За результатами розслідування, 12.11.2018 колишньому начальнику Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в місті Києві, в порядку передбаченому Кримінальними процесуальним кодексом України, повідомлено про підозру у вчиненні вказаного вище кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 494