Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.11.2018

Військова прокуратура Центрального регіону викрила на неправомірній вигоді у тисячу доларів США полковника ЗСУ

       

07.11.2018 за процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та оперативного супроводження Головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області слідчими вказаного Управління задокументовано одержання неправомірної вигоди полковником, який займає посаду начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) - заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України. Це Головне управління підпорядковане безпосередньо Генеральному штабу Збройних Сил України.

Слідством встановлено, що вказана особа вимагала та одержала 1 тис доларів США за вплив на прийняття рішення відповідними військовими службовими особами щодо переміщення військовослужбовця з однієї військової частини до іншої.

Полковника затримано, а предмет неправомірної вигоди у нього вилучено в ході обшуку.

Затриманому готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом), клопотання до суду про відсторонення від посади та обрання запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 446