Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.11.2018

Генпрокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо депутата Одеської обласної ради та його спільника за пропозицію надати 500 тис доларів США хабара службовій особі НАБУ

       

Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, спільно з Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою депутата Одеської обласної ради та його спільника, які пропонували надати неправомірну вигоду в розмірі 500 тис доларів США службовій особі Національного антикорупційного бюро України, яка займає відповідальне становище.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року із заявою до Генеральної прокуратури України звернулась особа, якій стало відомо про готування до надання зловмисниками працівнику НАБУ неправомірної вигоди за зняття арештів з рахунків суб’єкта господарської діяльності (бенефіціаром якого є депутат Одеської обласної ради) у сумі 185 млн грн та уникнення конфіскації заарештованих коштів, який задіяний у схемі заволодіння коштами Одеського міського бюджету.

В результаті узгодженої, злагодженої роботи працівників Генпрокуратури та НАБУ, а також своєчасного проведення негласних слідчих (розшукових) дій, задокументовано факт пропозиції керівнику одного із підрозділів НАБУ неправомірної вигоди у сумі 500 тис доларів США.

За результатами досудового розслідування, 07.11.2018 прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт скеровано до Печерського районного суду м. Києва за ч. 3 ст. 369 КК України для розгляду по суті.

Довідково: санкціями статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 431