Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.10.2018

На Хмельниччині за втручання прокуратури припинено неправомірне використання 106 га землі вартістю понад 3,6 млн грн

             

Рішенням Господарського суду Хмельницької області припинено неправомірне використання 106 га землі вартістю понад 3,6 млн грн сільськогосподарського призначення на території Ізяславського району.

Встановлено, що в березні поточного року Плужненський аграрний ліцей під приводом забезпечення ефективного та раціонального використання земельної ділянки, наданої державною навчальному закладу у постійне користування, домовився із одним з приватних підприємств «об’єднати зусилля для надання послуг з вирощування сільськогосподарських культур, а також професійних освітніх послуг у сфері сільського господарства».

Однак, як встановлено, між сторонами фактично склались відносини з оренди землі, які повинні реалізуватися у чіткій відповідності до вимог земельного законодавства.

Окрім того, навчальний заклад, з огляду на відсутність правовстановлюючих документів, не отримав рішення власника на право розпорядження вказаною земельною ділянкою та неправомірно, без проведення аукціону, передав землі для використання у комерційних цілях.

На сьогодні рішення суду виконано у повному обсязі та ділянка повернута аграрному ліцею.

За матеріалами прес-служби прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 1401