Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.10.2018

Генпрокуратурою спільно з СБУ та Нацполіцією викрито оперуповноваженого ДФС, який підбурював особу до провокації підкупу митників

     

Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України та співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Державної фіскальної служби, який використовуючи своє службове становище, підбурював особу до пропонування надання неправомірної вигоди посадовим особам Львівської митниці Державної Фіскальної служби з метою незаконного притягнення останніх до кримінальної відповідальності за одержання такої вигоди.

18.10.2018 оперуповноваженого, який намагався вказані фіктивні матеріали, що містять провокативну заяву про вчинення злочину, передбаченого ст. 368 КК України, передати до Генеральної прокуратури України, затримано.

Проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких посадовцю буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 370 КК України, та внесене до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 356