Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.10.2018

Головною військовою прокуратурою затримано учасника терористичної організації «ДНР»

       

Головною військовою прокуратурою спільно з Департаментом контррозвідки та Департаментом захисту національної державності Служби безпеки України 10.10.2018 у м. Дружківка Донецької області затримано учасника терористичної організації «ДНР».

Установлено, що громадянин України з квітня 2014 року, виконуючи функції одного з керівників підрозділу терористичної організації «ДНР», брав безпосередню участь у захопленні на території Донецької області державних установ, організації незаконних блокпостів, бойових діях проти сил антитерористичної операції, незаконному позбавленні волі співробітників правоохоронних органів та військовослужбовців Збройних Сил України, заволодінні вогнепальною зброєю, транспортними засобами та іншим чужим майном.

Слідством також перевіряється його причетність до жорстокого поводження з полоненими українськими військовослужбовцями та цивільним населенням.

Зазначеному громадянину повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва 11.10.2018 щодо підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково
: за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене максимальне покарання у виді позбавлення волі строком на 15 років з конфіскацію майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1826