Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.10.2018

Юрій Луценко підписав Cтратегію розвитку прокуратури Автономної Республіки Крим в умовах тимчасової окупації на 2019 – 2021 роки (ФОТО)

           

У середу, 10 жовтня 2018 року, відбулася презентація та підписання Стратегії розвитку прокуратури Автономної Республіки Крим в умовах тимчасової окупації на 2019 – 2021 роки.
«Прокуратура Автономної Республіки Крим фактично формує правосуддя перехідного періоду. Вона діє в особливих, я би сказав екстериторіальних умовах, відірвана від свого материнського організму, самого Криму», - сказав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.
Генпрокурор наголосив, що прокуратура Автономної Республіки Крим добре справляється зі своїм ключовим завданням – ретельною фіксацією воєнних злочинів і злочинів проти людства. Він також відмітив, що прокуратура АРК повинна готувати і готує резерв працівників прокуратури на період після повернення української влади до Криму.
Прокурор Автономної Республіки Крим Гюндюз Мамедов представив Стратегію розвитку. Вона передбачає:
- Забезпечення ефективного розслідування кримінальних правопорушень;
- Збирання належної доказової бази для розгляду у національних та міжнародних судових інстанціях
- Розвиток відносин з міжнародними судами та організаціями;
- Меморалізацію жертв порушень прав людини та забезпечення відновлювального процесу;
- Ефективну внутрішню та зовнішню комунікацію;
- Впровадження сучасної та ефективної системи управління людськими ресурсами та розвиток професійного потенціалу;
- Ефективна та захищена розробка, передача, зберігання та використання даних;
- Створення робочого середовища, яке дозволяє працівникам прокуратури успішно виконувати роботу.
«Наша робота направлена на реалізацію положень правосуддя перехідного періоду, яке передбачає, серед іншого, повне розслідування порушень, які мали місце у період конфлікту, притягнення до відповідальності винних у масових порушеннях та відшкодування збитків потерпілим», - зазначив прокурор АРК.
Гюндюз Мамедов висловив подяку Генеральній прокуратурі України, Академії прокуратури, міжнародним та громадським організаціям, які сприяли розробці стратегії.
Після підписання зазначеної Стратегії Генеральним прокурором України, вона буде втілюватися у життя. «Хочу щоб всі чули, що Україна любить своїх громадян, але буде карати своїх зрадників», - резюмував Юрій Луценко.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1339