Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.10.2018

Генпрокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору одного із ДП

        

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння коштами Державного бюджету України, передбаченими програмою «Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату» (Кіотський протокол).

За результатами розслідування повідомлено про підозру колишньому директору одного із державних підприємств та двом керівникам суб’єктів господарської діяльності, які діяли за попередньою змовою групою осіб у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч.ч. 1, 2 ст. 366, ч.ч. 3, 4, 5 ст. 191 КК України.

Проведеними під час розслідування експертизами встановлено розмір завданих державі збитків на суму понад 12 млн грн під час теплосанації об’єктів соціальної сфери (школи, дитячі садки, лікарні) на території Миколаївської, Запорізької та Харківської областей.

Після ознайомлення підозрюваних та їх захисників з матеріалами кримінального провадження, обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 1337