Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.09.2018

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровської області підозрюється у привласненні понад 1 млн грн бюджетних коштів

         

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито начальника Служби автомобільних доріг в області в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення бюджетних коштів під час ремонту автомобільних доріг (ч.5 ст.191 КК України).

Так, між Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області та Державним підприємством було укладено договір про надання останніми послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення загального користування. При цьому вказаний посадовець, зловживаючи службовим становищем, здійснюючи тиск на своїх підлеглих, наказав останнім підписати завідомо неправдиві офіційні документи – акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що зазначені у них роботи не виконувались взагалі. Через це державі спричинено збитки у понад 1 млн грн.
Наразі посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем).

Крім цього, триває судовий розгляд у кримінальному провадженні, розпочатому відносно директора державного підприємства, його батька – заступника директора філії державного підприємства, племінниці заступника – головного бухгалтера філії та наближеної до них особи - начальника філії, діями яких державі спричинено понад 3 млн грн збитків.


За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 479