Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.09.2018

Генпрокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти відносно керівників структурних підрозділів ГУ Нацполіції в м. Києві та Київській області за фактами неналежного виконання службових обов’язків

    

Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України, спільно з Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Головного слідчого управління, за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами неналежного виконання службовими особами відділів забезпечення вибухобезпеки управлінь ГУНП у м. Києві та Київській області своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

В ході слідства встановлено, що службові особи відповідних відділів, які є одночасно матеріально-відповідальними особами, несумлінно ставлячись до виконання своїх службових обов’язків, не перевіривши реального надходження товару (електричних ініціаторів (картриджів) РТ 1517 до руйнівника безвіткатної дії ABL1000) відповідно до умов договору від суб’єкта господарської діяльності-постачальника підписали видаткові накладні, у зв’язку з чим на розрахункові рахунки суб’єкта господарської діяльності-постачальника безпідставно перераховано державні кошти у сумі майже 500 тис грн.

За результатами досудового розслідування збитки завдані державі відшкодовано в повному обсязі та 12.09.2018 прокурором у кримінальному провадженні обвинувальні акти скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2378