Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.09.2018

За активної та принципової позиції Генпрокуратури у власність держави повернуто нерухоме майно вартістю 3 млн грн

        

У лютому 2015 року органами прокуратури виявлено факт реалізації злочинної схеми з метою протиправного відчуження від держави нерухомого майна по вул. Панаса Мирного, 28 у м. Києві площею 1900 кв м та вартістю 3 млн грн.

Так, господарським судом м. Києва та Київським апеляційним господарським судом у 2009-2010 роках ухвалено незаконні рішення, якими безпідставно визнано право приватної власності на адміністративну будівлю за вказаною адресою за НО «Укрплемоб’єднання», яке у подальшому, з метою легалізації викраденого державного майна і унеможливлення повернення державі, відчужило його третім особам.

У результаті таких протиправних маніпуляцій держава була позбавлена прав власності на згадану будівлю без будь-якої компенсації.

Постановою Вищого господарського суду України від 08.07.2015 згадані судові рішення скасовані.

Послідовно відстоюючи державні інтереси Генеральна прокуратура України звернулася до суду з позовною заявою до ТОВ «Антур Трейд» про визнання права власності на нерухоме майно за державою та повернення його з незаконного володіння.

Рішенням господарського суду міста Києва від 25.07.2016 позов прокурора задоволено повністю.

Не погоджуючись з цим, ТОВ «Антур Трейд» звернувся із апеляційною скаргою на рішення суду першої інстанції.

Зважаючи на активну та принципову позицію Генеральної прокуратури України та безпідставність доводів відповідача, постановою Київського апеляційного господарського суду від 11.09.2018 законне та обґрунтоване рішення суду першої інстанції залишено без змін.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1139