Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.09.2018

На Донеччині затримано працівника ДФС на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 48 тис грн

    

Слідчими військової прокуратури об’єднаних сил за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях 11.09.2018 в порядку ст. 208 КПК України за вимагання та одержання неправомірної вигоди в розмірі 48 тис грн затримано старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (старшого групи спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом»).

Вказаний посадовець, діючи умисно, використовуючи своє службове становище, вимагав від громадянина зазначені грошові кошти за безперешкодне переміщення товарів через КПВВ «Мар’їнка» на тимчасово непідконтрольну територію Донецької області.

Одразу після одержання неправомірної вигоди в розмірі 48 тис грн його затримано.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, тривають обшуки.

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, до суду буде скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування та процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснюється військовою прокуратурою об’єднаних сил.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 246