Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.09.2018

Депутата Дніпропетровської обласної ради викрито на хабарі

      

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону спільно зі слідчими СУ ГУНП у Дніпропетровській області і співробітниками Управління захисту економіки у Дніпропетровській області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ в Дніпропетровській області, в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди депутатом Дніпропетровської обласної ради.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат обласної ради, яка водночас є засновником та директором ТОВ навесні 2018 року вже одержала від громадянина першу частину неправомірної вигоди в сумі 6 тис дол США за здійснення впливу на рішення та дії посадових осіб Держгеокадастру у Дніпропетровській області, а саме отримання розпорядження на розробку проекту землеустрою та в подальшому затвердження даного проекту.

10.09.2018 року під час контрольованої передачі другої частини обумовленої суми хабара в розмірі 6 тис дол США злочинну діяльність чиновниці зупинено правоохоронцями.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії.

Військовою прокуратурою вирішується питання про затримання обвинуваченої в порядку ст. 208 КПК України, а також повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 2 КК України, готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 1028