Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.08.2018

Відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка із представниками делегації Атлантичної Ради США

     

У п’ятницю, 31 серпня 2018 року, відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка з американською делегацією на чолі з Директором Євразійського центру ім. Діну Патрічу Атлантичної ради Джоном Хербстом за участі представників Конгресу та Сенату США.

Керівник відомства висловив вдячність американській стороні за послідовну підтримку України та важливу допомогу у питаннях міжнародної співпраці з протидії злочинності.

Юрій Луценко поінформував представників Атлантичної ради про успіхи та виклики у боротьбі з корупцією, окреслив досягнення відомства за останні два роки, поінформував про перебіг процесу реформування органів прокуратури та перспективи успішного завершення судової реформи, взаємодію органів прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України та досягнуті результати у розслідуванні резонансних кримінальних проваджень тощо.

У свою чергу представники Атлантичної ради подякували Генеральному прокурору України за надану змістовну інформацію та позитивно відзначили досягнення відомства.

За результатами зустрічі сторони висловили переконання у подальшому розвитку співробітництва на принципах прозорості та відкритості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Департаменту
міжнародно-правового співробітництва


кількість переглядів: 258