Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.08.2018

На вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито начальника відділу апарату Броварської райдержадміністрації

        

Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно із слідчими Головного слідчого управління та співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України у ході здійснення розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 КК України, викрито начальника юридичного відділу апарату Броварської районної державної адміністрації Київської області та представника одного з приватних підприємств, які, діючи за попередньою змовою, вимагали від фізичної особи 150 тисяч гривень за зміну цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га на землі промисловості в межах вказаного населеного пункту.

30 серпня 2018 року вказані особи затримані під час одержання останньої частини неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч гривень.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких затриманим буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, визначено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 706