Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.08.2018

За процесуального керівництва військової прокуратури на одержанні неправомірної вигоди викрито голову Зарічненської сільської ради Херсонської області

     

Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України в рамках здійснення процесуального керівництва в кримінальному провадженні спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області на незаконному збагаченні викрито голову Зарічненської сільської ради Херсонської області.

Установлено, що вказаний високопосадовець вимагав у керівників місцевого фермерського господарства неправомірну вигоду у вигляді 70 тонн пшениці загальною вартістю 400 тис грн та право користування в сільськогосподарських цілях земельною ділянкою площею 116 га. Натомість чиновник обіцяв не чинити перешкоди в збиранні фермерським господарством урожаю насіння соняшника.

28.08.2018 голову сільської ради затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо після передачі йому договорів суборенди вказаної земельної ділянки та частини обумовленої неправомірної вигоди в кількості 30 тонн зерна вартістю 180 тис грн.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії.

Готується повідомлення затриманому про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим Криворізького відділу поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 515