Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2018

Суд задовольнив позов прокуратури Полтавської області, за яким державі повернуто майно Міністерства оборони України вартістю майже 10 млн грн

     

Суд задовольнив позов Прокуратури Полтавської області із позовними вимогами визнати недійсним договір оренди виробничого будинку загальною площею майже 2 тис м кв, укладений у 2017 році між регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області та громадською організацією. Балансоутримувачем зазначеного майна є Концерн «Військторгсервіс», який входить до складу Міністерства оборони України.


Було встановлено, що договір укладено в порушення вимог чинного законодавства. Так, всупереч вимогам ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» вказані нежитлові приміщення надано в оренду без проведення конкурсу, а також без погодження з органом управління майном – Міністерством оборони України.


Окрім цього, громадська організація була створена нещодавно, а її засновники до статутного фонду не зробили жодного внеску, таким чином у орендаря відсутні кошти для здійснення орендної плати.


Таким чином, завдяки активізації представницької діяльності та принциповій позиції прокуратури Полтавської області, Міністерству оборони України повернуто будівлю, вартістю майже 10 млн грн, що розташована в історичному центрі Полтави.


За матеріалами прес-служби прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 1215