Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2018

Анатолій Матіос представив колективу військової прокуратури Західного регіону України нового очільника

       

8 серпня 2018 року заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор генерал-полковник юстиції Анатолій Матіос у м. Львові представив колективу військової прокуратури Західного регіону України нового очільника – полковника юстиції Віталія Вдовитченка, який до цього обіймав посаду першого заступника військового прокурора об’єднаних сил.

Також офіцерам прокуратури було представлено новопризначених заступника військового прокурора регіону полковника юстиції Сергія Коцюбу та військового прокурора Львівського гарнізону майора юстиції Віталія Горпинича.

У ході представлення Головний військовий прокурор висловив впевненість, що на нових посадах прокурори продовжать ефективну боротьбу з корупцією в Західному регіоні та докладуть максимум зусиль для зниження злочинності, бездоганного та безкомпромісного дотримання чинного законодавства у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Доля країни, яка четвертий рік поспіль захищає мир на Батьківщині та боронить її від російського агресора, залежить від боєготовності військових підрозділів та їх спроможності виконувати поставлені задачі.

Новопризначені військовий прокурор регіону Віталій Вдовитченко, його заступник Сергій Коцюба та військовий прокурор гарнізону Віталій Горпинич, у свою чергу, подякували за висловлену довіру і запевнили, що забезпечать якісне виконання поставлених ключових завдань.

Окрім того, Головний військовий прокурор привітав з підвищенням по службі Генерал-майора юстиції Сенюка Олега Володимировича, якого призначено заступником Головного військового прокурора, та підполковника юстиції Білоусова Євгена Олександровича – першим заступником військового прокурора об’єднаних сил.Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1390