Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.08.2018

Генпрокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо слідчого ГУ ДФС у Київській області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 20 тис доларів США

      

Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань Генеральної прокуратури України спільно з Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою слідчого другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Києво-Святошинської об'єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Київській області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 20 тис доларів США від керівника одного з товариств.

Вказану суму він отримав за не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності зазначеного товариства та не притягнення останнього до кримінальної відповідальності за начебто ухилення від сплати податків.

Дії працівника органу фіскальної служби кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі).

За результатами досудового розслідування прокурором у кримінальному провадженні обвинувальний акт скеровано до Святошинського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Довідково
: санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 1272