Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.08.2018

Генеральна прокуратура України у Верховному Суді відстояла законність вироку щодо чоловіка, який безпричинно з хуліганських спонукань спричинив тяжкі травми голови малолітній дівчинці

   

 

За принципової позиції представника Генеральної прокуратури України Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду відмовлено у задоволенні безпідставної та необґрунтованої скарги захисника на вирок Глибоцького районного суду Чернівецької області та ухвалу апеляційного суду Чернівецької області, якими громадянина визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 і ч. 1 ст. 121 КК України, та засуджено до 6 років позбавлення волі.

Зокрема, він обвинувачувався у злісному хуліганстві, вчиненому разом зі своїми неповнолітніми синами, стосовно свого односельця та двох малолітніх дітей, під час якого завдав численних ударів палкою восьмирічній дівчинці, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження у вигляді множинних переломів кісток черепу. Однак у результаті професійних та оперативних дій слідчих і прокурорів виконано основне завдання кримінального провадження – щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 141