Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.08.2018

Виконувача обов’язків начальника слідчого відділу Нацполіції в Одеській області, двох депутатів місцевого рівня області та начальника одного з відділів Одеської облради судитимуть за вимагання 72 тис доларів США

      

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України під процесуальним керівництвом Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно виконувача обов’язків начальника слідчого відділу НП в Одеській області, двох депутатів місцевого рівня Одеської області та начальника одного з відділів Одеської обласної ради, яким інкримінується вимагання у складі групи та отримання грошових коштів у сумі 72 тис доларів США, тобто в особливо великих розмірах.

Установлено, що зазначені особи, діючи за попередньою змовою групою осіб, висловлюючи погрози пошкодити та знищити майно потерпілої, вимагали та одержали від неї грошові кошти у сумі 72 тис доларів США, які вона отримала від продажу земельної ділянки у курортному містечку Затока Білгород-Дністровського району Одеської області.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні 07.08.2018 прокурором направлено до Приморського районного суду м. Одеси для розгляду по суті.

Довідково: згідно із санкцією ч. 4 ст. 189 КК України обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 118