Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.07.2018

Юрій Луценко призначив нових керівників прокуратур Київської та Полтавської областей (ФОТО)

       

У п’ятницю, 20 липня 2018 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу прокуратури Київської області нового керівника державного радника юстиції 3 класу Максима Киричука, який очолював до цього прокуратуру Волинської області.

Також Генеральний прокурор України Юрій Луценко своїм наказом призначив державного радника юстиції 3 класу Дмитра Чібісова, який був керівником прокуратури Київської області, на посаду прокурора Полтавської області.

Юрій Луценко відзначив позитивні результати роботи обох очільників обласних прокуратур на попередніх посадах, подякувавши їм за роботу. Особливо Генпрокурор наголосив, що задоволений діяльністю прокуратури Київської області у сфері повернення до комунальної та державної власності землі та нерухомості, результати якої є одними з найкращих в Україні.

В той же час він звернув увагу на одну із ключових проблем області - грабежі, і навіть розбої, а також, на його думку, викликає занепокоєння ситуація із реєстрацією таких злочинів.

«Тому перше доручення розібратися з цим напрямком роботи», - звернувся Юрій Луценко до новопризначеного прокурора Київської області Максима Киричука.

Також Генеральний прокурор акцентував увагу на важливості результатів роботи у сфері боротьби із кримінальною корупцією, що, в першу чергу, має проявлятися у вироках суду, відзначивши, що в цьому напрямку одні з найкращих результатів продемонстровані у Волинській області.

Окрему увагу Юрій Луценко акцентував на важливості протидії злочинам в аграрному секторі – рейдерським захопленням врожаю чи землі, а також належного оформлення такої землі.

Юрій Луценко висловив сподівання на швидкі позитивні результати роботи новопризначених прокурорів Київської та Полтавської областей.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 529