Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.07.2018

Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність частини майнового комплексу вартістю понад 600 тис грн

                            

Органами прокуратури з метою захисту інтересів держави вжито заходів щодо повернення у державну власність частини незаконно відчуженого майнового комплексу – Миколаївського портового елеватора загальною площею близько 7 тис кв м та вартістю понад 600 тис грн, який належить до переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Встановлено, що виконавчий комітет Миколаївської міської ради, незважаючи на законодавчу заборону на приватизацію спірного майна, прийняв рішення про оформлення права власності на нього за публічним акціонерним товариством.

Надалі на підставі цього рішення товариством оформлено право власності на вказане нерухоме майно.

Під час реалізації функції представництва прокуратура Миколаївської області звернулась із позовом про визнання незаконним та скасування рішення, визнання недійсними свідоцтв про право власності.

Рішенням господарського суду Миколаївської області від 13.04.2017, залишеним у силі постановою Одеського апеляційного господарського суду від 30.01.2018, позов прокурора задоволено.

Не полишаючи спроби залишити у приватній власності зазначені об’єкти нерухомості, суб’єкт господарювання ці судові рішення оскаржив до Верховного Суду.

За активної участі Генеральної прокуратури України Верховний Суд 05.07.2018 касаційну скаргу залишив без задоволення, а рішення судів попередніх інстанцій – без змін.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1644