Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.07.2018

Колишньому Голові Апеляційного суду Автономної Республіки Крим повідомлено про підозру у вчиненні державної зради

      

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно із співробітниками Служби безпеки України у середу, 11 липня 2018 року, проведено 4 обшуки у приміщеннях, в яких проживає колишній Голова Апеляційного суду АРК та його близькі родичі, а також за місцем його останньої роботи (у приміщенні Дніпровської міської ради).

Згідно вимог Кримінального процесуального кодексу України вказаній особі здійснено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Підривна діяльність колишнього судді в наданні допомоги іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави - Російської Федерації призвели до забезпечення належного функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим.

Наразі вирішується питання про внесення клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання підозрюваного під вартою.


За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим
кількість переглядів: 1250