Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.06.2018

Військовою прокуратурою на хабарі затримано директора «Кіровоградського ремонтного заводу радіотехнічного обладнання» державного концерну Укроборонпром

                          

За процесуального керівництва військової прокуратури Кіровоградського гарнізону спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції у Кіровоградській області, за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки в Кіровоградській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди директором державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод радіотехнічного обладнання» державного концерну Укроборонпром.

Грошові кошти в сумі 36,5 тис грн директор заводу вимагав від директора Кіровоградського відділення ТОВ Нова пошта за надання дозволу на безперешкодний проїзд автомобілів Нової пошти на територію заводу.

26.06.2018 під час одержання через посередника обумовленої суми неправомірної вигоди посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, тривають обшуки в приміщенні заводу.

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 428