Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.06.2018

Генпрокуратурою спільно з СБУ викрито заступника начальника відділу слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області на одержанні неправомірної вигоди

      

Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБ України в Херсонській області під час здійснення розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, 15.06.2018 викрито та затримано на гарячому заступника начальника одного з відділів слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Херсонській області, який за прийняття рішення про закриття кримінального провадження вимагав та одержав від представника суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду у вигляді 1 тис доларів США.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. За їх наслідками правоохоронцю буде оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а судом обрано запобіжний захід.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2843