Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.06.2018

Генпрокуратура повідомила про підозру чотирьом співробітниками відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ НП в Київській області

    

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами заволодіння службовими особами ГУ НП у Київській області державними коштами в особливо великих розмірах.

У ході досудового розслідування встановлено, що співробітниками відділу фінансового забезпечення бухгалтерського обліку ГУ НП в Київській області за підробленими документами відкрито на підставних осіб 23 карткові рахунки для виплати заробітної плати, на які щомісячно у період часу з 2007 по 2016 роки перераховувались грошові кошти. В такий спосіб вказані особи заволоділи бюджетними коштами на загальну суму більше ніж 12 млн грн.

За результатами досудового розслідування чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні ними злочинів, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 358,ч. 4 ст. 190 КК України.

На даний час вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів, а також встановлюється коло інших осіб, які можуть бути причетні до вчинення вищевказаних злочинів.

Досудове розслідування триває.

Довідково: за вчинення вказаних злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2006