Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.05.2018

Колишньому заступнику Голови Державної міграційної служби України повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за сприяння в оформленні документів для отримання громадянства України громадянином РФ

       

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцію та організованою злочинністю Служби безпеки України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовими особами Державної міграційної служби України за сприяння в оформленні необхідних документів для отримання громадянства України громадянином Російської Федерації.

Наразі вже колишньому заступнику Голови Державної міграційної служби України 24.05.2018 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1966