Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.05.2018

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України задокументовано черговий факт обстрілу Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією селища Талаківка Донецької області

      

22.05.2018 у період часу з 19.00 год. до 21.00 год. відбувся артилерійський обстріл селища Талаківка Донецької області, поблизу міста Маріуполь.

На місце події виїхала група у складі працівників управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України та Національної поліції України.

В ході огляду місця події встановлено, що обстріл вівся снарядами калібром 120 та 152 мм (зафіксовано близько 90 снарядів, частина з яких не розірвались).

Снаряди влучили на територію одного із підприємств, внаслідок чого пошкоджено господарські будівлі та 2 легкових автомобілі, які належать підприємству.

За попередніми даними, обстріл здійснено російсько-терористичними силами із населених пунктів Заїченко, Куплівате та Митьково-Качкарі (тимчасово окупована територія Донецької області).

На даний час вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Здобуті докази порушення Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією норм міжнародного гуманітарного права буде передано до Міжнародного кримінального суду.

 

 

 

 

 

 

 

 


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 521