Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.05.2018

Генпрокуратурою спільно з Нацполіцією та СБУ під час одержання хабара викрито керівника одного із відділів Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві

       

Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України та співробітниками Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в ході здійснення розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, 23.05.2018 викрито та затримано керівника одного з відділів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві, який вимагав та одержав від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду у розмірі 30 тис грн за видачу дозволів відповідності санітарним вимогам технічного обладнання.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 443