Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.05.2018

Генеральною прокуратурою України вчергове задокументовано факт зухвалого порушення Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією законів та звичаїв війни під час обстрілу с. Троїцьке

    

17.05.2018 близько 23:50 год. з тимчасово окупованої території Луганської області російсько-терористичні сили, застосовуючи важку артилерію, в порушення норм міжнародного гуманітарного права, здійснили прицільний обстріл с. Троїцьке Попаснянського району Луганської області.

На місце події виїхала група у складі працівників управління з розслідування злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України та співробітників Національної поліції України.

Прокурорами вказаного управління процесуальним шляхом задокументовано факти порушення російсько-терористичними силами законів та звичаїв війни.

Зокрема, в ході огляду місця події встановлено, що внаслідок прямого влучання артилерійського снаряду у житловий будинок по вул. Кузнєчна,15 в с. Троїцьке його повністю зруйновано.

У результаті постраждала родина, що проживала у будинку: батько та малолітня дитина (2005 року народження) загинули на місці, а мати та інша дитина зазнали поранень та у важкому стані доставлені до лікарні.

На даний час встановлено, що обстріл вівся снарядами калібром 152 мм з Первомайського району Луганської області (тимчасово окупована територія).

Вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Здобуті докази порушення Російською Федерацією та її окупаційною адміністрацією норм міжнародного права буде передано до Міжнародного кримінального суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 2051