Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2018

У Києві затримано посадовця Департаменту охорони здоров’я КМДА та лікаря-ортопеда під час отримання неправомірної вигоди

                    

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно зі Службою безпеки України та Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, під час отримання неправомірної вигоди затримано голову міської спеціалізованої травматологічної медико-соціальної експертної комісії Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації та лікаря-ортопеда центру первинної медико-санітарної допомоги одного з районів Києва.

Правоохоронці встановили, що останні вимагали 2500 доларів США у громадянина України за надання йому другої групи інвалідності довічно.

Голову експертної комісії та лікаря-ортопеда затримано в їх робочих кабінетах після обміну довідки про інвалідність на усю суму неправомірної вигоди.

Затриманим повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід.За матеріалами прес-служби прокуратури Автономної Республіки Крим

кількість переглядів: 356